Operacja plastyczna piersi

Biust ma, praktycznie dla każdej kobiety, ogromne znaczenie. Jest traktowany jako oznaka kobiecości. Każda kobieta marzy więc, nie tyle o dużych, co o pięknych i jędrnych piersiach. Niestety nie każda ma tyle szczęścia. Niektóre więc z pań decydują się na operację plastyczną piersi. Jednak ile kosztuje taka ile kosztuje operacja plastyczna piersi?

Koszt takiego zabiegu zależy od tego co dana kobieta chce w swoich piersiach zmienić. I tak na przykład jeżeli stwierdzi, że chciałaby mieć większe piersi czyli zdecyduje się na implanty, które powiększą pierś oraz ujędrnią ją musi przygotować się na koszt od 13 do nawet 17 tysięcy złotych. Tańszym zabiegiem jest powiększenie piersi poprzez wszczepienie własnego tłuszczu pobranego na przykład z uda, koszt to około 10 tysięcy złotych. Są jednak panie, które nie potrzebują powiększenia, a jedynie podniesienia opadających piersi. Muszą się więc wtedy przygotować na wydanie od 10 do 15 tysięcy złotych. Istnieją także dwa sposoby na zmniejszenie piersi. Pierwszy z nich to zabieg chirurgiczny, a drugi to liposukcja. i tak koszt pierwszego wynosi od 10 do 14 tysięcy złotych, natomiast liposukcja około 7 tyś złotych. Zobacz również: Jaki krem dla 50 latki?

Piękny wygląd, jak widać ma swoją cenę, więc niestety nie każdą kobietę będzie stać na zabieg o którym marzy. Jednak operacje, choć najszybsze i najskuteczniejsze, nie są jedynym rozwiązaniem. Aby ujędrnić i poprawić wygląd swojego biustu można ćwiczyć. Poprawimy przez to wygląd klatki piersiowej, a co za tym idzie także samych piersi. Można także spać w staniku sportowym i absolutnie nie na klatce piersiowej, w dzień także trzeba nosić stanik, jednak taki, który będzie prawidłowo dobrany. Za mały lub za duży źle podtrzymuje piersi i co za tym idzie tworzy problemy z nimi związane. Można także wypróbować kremy ujędrniające, takie które mają dobre opinie i są polecane przez wiele kobiet (jak na przykład krem Frashe). Być może i te trzy metody nie powiększa piersi aż tak bardzo jak operacja plastyczna są to jednak naturalne metody, po których nie trzeba się obawiać żadnych konsekwencji. Polecam artykuł o zmarszczkach: http://kremy-na-zmarszczki.pl/ile-powinien-kosztowac-dobry-krem-na-zmarszczki/

Spodoba ci się

Napisz komentarz